Ndeshja e rradhës Albanian University vs Universitetit Mesdhetar

Djemtë e Albanian University ja dolën! 
U zhvillua ndeshja sportive e rradhës në kuadër të Kampionatit të Sportit Universitar në ambientet e Kompleksit “Peti”. Djemtë dolën në fushë dhe për 60 minuta na dhuruan emocione duke fituar me rezultatin 4 – 2 kundër skuadrës kundërshtare.
Suksese në ndeshjen e rradhës!