Njoftim i rëndësishëm për maturantët!

Të gjithë maturantët dhe kandidatët për institucionet e arsimit të lartë që nuk kanë aplikuar ne formularin A1/A1Z në Portalin Matura Shtetërore do të kenë mundësi të aplikojnë në datat 27-31 maj 2019 në Portalin e Maturës Shtetërore Online dhe në E-Albania, nga ora 9:00 deri në orën 16:00. Plotësimi i formularit është hap i domosdoshëm për regjistrimin në universitet dhe bëhet në shkollat ku kandidatët kanë përfunduar arsimin e mesëm.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [243.68 KB]