Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Leksion të hapur me temë: “Ndërmjetës Financiar, Bankar dhe Jo-Bankarë”

March 6, 2019 @ 10:00 am - 11:00 pm UTC+1

 

 

Departamenti i Shkencave Ekonomike

 Organizon, leksion të hapur me temë:

“Ndërmjetës Financiar, Bankar dhe Jo-Bankarë”

E ftuar znj. Enkelejda Shehi, eksperte e tregjeve financiare

Salla 33          Datë: 06.03.2019           Ora: 10:00

Details

Date:
March 6, 2019
Time:
10:00 am - 11:00 pm UTC+1
https://albanianuniversity.edu.al/

Venue

Leksion të hapur me temë: “Ndërmjetës Financiar, Bankar dhe Jo-Bankarë”
Albanian University
Tirane, Blv. Zogu i Pare Albania
View Venue Website

Organizer

Albanian University
View Organizer Website