Ndeshja Minifutbollit, Albanian University vs Akademia Ivodent

Sot u  zhvillua ndeshja Minifutbollit (meshkuj) ndërmjet skuadrave Albanian University Vs Akademia Ivodent.
Rezultat i thellë 8 me 3 për skuadren tonë.
Ne jemi krenarë për djemte e skuadrës, për përkushtimin dhe rezultatet e tyre të shkelqyera!