Ndeshja e kthimit Albanian University – Beder

Ndeshja e kthimit Albanian University & Beder.
Vijon java e pestë e Kampionatit Kombëtar Universitar për minifutbollin Meshkuj.
Djemtë e Albanian Univesity na dhuruan një ndeshje plot emocion ku  u kurorëzuan me fitore. 
Rezultati 4 – 3.
Ju urojmë skuadrës tonë suksese dhe fitore në vazhdimësi.