Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

LEKSION I HAPUR: TRAUMAT E MASIVIT KRANIO-FACIAL

March 19, 2019 @ 12:00 pm - 1:00 pm UTC+1

Departamenti I Stomatologjisë

Organizon leksionin e hapur me temë:

“Traumat e Masivit Kranio- Facial”

Details

Date:
March 19, 2019
Time:
12:00 pm - 1:00 pm UTC+1
https://albanianuniversity.edu.al

Organizer

Albanian University
View Organizer Website

Venue

Konferenca Studentore Departamenti i Infermierisë dhe Fizioterapisë
Albanian University
Tirane, Albania
View Venue Website